ДАЮ 50 БАЛЛОВ чи існує справжнє кохання за твором квітки основ'яненка "Маруся"
Ответ
0 (0 оценок)
8
carlosfrey781 1 год назад
Светило науки - 58 ответов - 986 раз оказано помощи
Ответ:уславлюється сила справжнього кохання , в основі сюжету лежить історія нещасного кохання заможної селянської дівчини Марусі та бідного хлопця Василя
Ответ
0 (0 оценок)
0
malakiallen723 1 год назад
Светило науки - 88 ответов - 797 раз оказано помощи
Ответ:Повість Г.Ф.Квітки-Основ'яненка "Маруся" - це романтична історія про кохання двох молодих людей, Марусі та Івана. Сюжет повісті розгортається у селі, де Маруся, дівчина з багатого сім'ї, зустрічає свого коханця Івана, сироту, який приїхав на війну та повертається додому.В повісті Квітки-Основ'яненка розкривається тема справжнього кохання, яке є сильним і незламним, що може перетворитися на життярозуміння та щастя. Іван та Маруся відчувають до себе неподільну любов та взаємну залежність, і їхнє кохання стає для них сильною підтримкою у житті.Таким чином, у повісті "Маруся" Г.Ф.Квітки-Основ'яненка підтверджується існування справжнього кохання як сильного, найглибшого і незламного чуття, що може перетворитися на життярозуміння та щастя.Объяснение:
Ответ
0 (0 оценок)
0
ivan.shubin.10 1 год назад
Светило науки - 37 ответов - 153 помощи
Найбільше повісті Квітки-Основ’яненка мені запам’яталася яскрава і самобутня головна героїня – Маруся.Юна дівчина з перших моментів знайомства вражає своєю непідробною щирістю, душевною красою і витонченістю. Маруся сама з простої селянської родини, але з дитинства не дивлячись на бідність, жила і виховувалася в любові та злагоді її батьків Наума і Насті.Виросла дівчина красивою і доброю з тонкої поетичної натурою. Письменник з великою любов’ю описує головну героїню:«Висока, пряма, як стрілочка, чорнявенька …»Маруся з повагу ставилася до старших, ніколи нікому не суперечила, була поступливою і працьовитою. Дуже любила своїх батьків, завжди їм допомагала.З дитинства дівчина була дуже богобоязливої, часто ходила до церкви і там молилася за своїх рідних.Любов Марусі і трагічна доляЛюбов Марусі до Василя щира, чиста і відкрита. Перше почуття сильне і дівчина не мислить більше свого життя без улюбленого. Але з волі несправедливою долі, молодим не судилося бути разом.Великим горем обернувся від’їзд Василя на заробітки. Так не хотіла відпускати його Маруся, передчуваючи біду і свою швидку смерть.Передчуття дівчата, на жаль, виявилися пророчими. Після від’їзду Василя, вона пішла в ліс, де дуже промокла під раптово почався зливою. Сильно захворіла Маруся, а оскільки була тендітна і слабка здоров’ям, дівчина незабаром померла.Дуже трагічною виявилася доля Марусі, але попри сумний кінець, її образ в серці залишає чистий і яскраве світло.

Остались вопросы?